POLSCY ŁOWCY Star Wars Galaxy of Hero

Forum z myślą o czlonkach gildii Polscy Łowcy

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-10-19 21:38:50

Dennon
Administrator
Dołączył: 2016-10-19
Liczba postów: 6
WindowsFirefox 49.0

Dennon "Stormtrooper Han nizeły cwaniak"

Siema, nie raz już wypowiadałem się na chacie na temat Stormtrooper Hana, dziś chciałem zrobić to ponownie i wzbudzić dyskusję na jego temat. Przyznam że początkowo nie wzbudzał mojego zainteresowania jednak w miarę postępu wdrążania się w grę zacząłem doceniać jego umiejętności. Dziś nie wyobrażam sobie mojego składu na arenie bez niego. ale na początek suche info.
1. umiejętność powoduje obrażenia przeciwnika i zdobycie turn meter czyli jak rozumie kolej jego ataku nastąpi szybciej
2. drugi skill to totalna pułapka dla przeciwnika Han przywołuję atak na siebie i nadaję 30% turn meter swoim sojusznikom przez co atakujemy częściej za każdym razem kiedy jest atakowany sojusznicy otrzymują kolejne 20% turn meter przez co atakujemy jeszcze częściej
3. (LIDER) jeżeli planujemy Hana na lidera też ma to sens ponieważ trzeci skill polega na tym że wszyscy sojusznicy zyskują 35 defa jeżeli posiadają 50% życia natomiast jeżeli posiadają poniżej 50% życia zyskują 30% offensa
4. to kolejny skill zapewniający nam częstsze ataki ponieważ wynika z niego że każdy przeciwnik w chwili swojej tury ma 25% szansy na stratę  25% turn meter oraz 25% szansy na stratę 10% w chwili kiedy jest atakowany

Co do modów nie jestem pewny ale myślę że każdy mod na życie każdy mod na speed oraz def w jego przypadku będzie przydatny. Powinien on żyć jak najdłużej i nękać przeciwnika swoimi skillami tak by ciągle obniżać przeciwnikowi turn meter i zwiększać częstotliwość naszych ataków

Mam nadzieję że mój post okażę się przydatny i że nie popełniłem dużo błędów chcąc przybliżyć wam tą postać

zachęcam do dyskusji [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kratonforum - unitedcrips - forumowelove - countrymta - omsiforum